درباره ما

شركت فهليان تاسيس 1386

تماس با ما

گروه تحقیقات و بازاریابی شرکت  فهليان و گروه تبلیغاتی دیوار با 15 سال تجربه در بازار برای همکاری در زمینه هاي مختلف زير در ایران ، آسيا و اروپا اعلام آمادگي ميكند:
1. تحقیق و توسعه (R&D).
2. بازاریابی و ارزیابی بازار.
3. CRM (مدیریت ارتباط با مشتری).
4. روابط عمومی و مشاوره تبلیغات.
5. شرکت در نمایشگاه ها و غرفه های بین المللی.
6 بازاریابی اینترنتی داخلي و خارجي.
7. مهندسی فروش و بازاریابی.
8.ايجاد نمايندگي فروش از كشورهاي اروپايي به شرکت های متخصص فعال در بازارهای داخلی و خارجی .
9. نظارت بر عملکرد فروش شرکت ها و نماينده هاي قانوني شركتهاي اروپايي در بازار ايران و خاورميانه به عنوان نماینده ناظر شركتهاي اروپايي.​​​​​​​
10.اجراي كمپين هاي تبليغاتي داخلي و بين المللي.
​​​​​​​11.finance , عمليات ارزي.

شركت فهليان بعنوان نماينده انحصاري شركت ortner خدمات زير را در مورد دستگاههاي اين شركت انجام ميدهد:
پشتیبانی
​​​​​​​
خدمات و نگهداری

آزمایش پویا و راه اندازي

آموزش هاي مربوط به دستگاهها

مزيتهاي رقابتي Ortner

كليه محصولات توليد شده با تكنولوژيهاي منحصر بفرد و انحصاري شركت ortner با خلوص استريل 99/97 درصد ميباشند.
استريل با خلوص 99/97
ورود به بازارهاي اروپايي
با توجه به اينكه شركت ortner داراي ثبت اختراعات و تاييديه هاي اروپايي مي باشد محصولات توليد شده باتكنولوژيهاي اين شركت ميتوانند به بازارهاي اروپايي و جهاني ورود كنند.
كمترين مقدار افزودني ها و مواد نگهدارنده
افزودنيهاي مجاز و مواد نگهدارنده در صنايع غذايي بسيار خطرناك و مضر است كه با فن آوريهاي شركت ortner اين افزودنيها به كمترين ميزان و نزديك به صفر ميرسد.
افزايش تاريخ مصرف محصولات
با نصب تجهيزات و دستگاههاي شركت ortner  بر روي خطوط توليد مواد غذايي تاريخ مصرف اين محصولات افزايش مي يابد.

ماموریت ما

شرکت فهلیان کوشیده است باتوجه به تخصص و نقاط قوت و فرصتهاي منحصر بفرد و خلاقانه خود و پتانسیلها و ظرفیتهای موجود در بازارهای داخلی و خارجی با در نظر گرفتن اصل پیشرفت تکنولوژی در زمینه های گوناگون،در برندینگ شرکت و محصولات و خدمات آن و داشتن سیستم سازمانی یکپارچه و تیم فروش چریکی تلاش و کوشش نماید.​​​​​​​
پروژه ها

بازرگاني


شرکت فهلیان با داشتن سازمان بازرگانی داخلی و خارجی آماده است برای اخذ نمایندگی همه انواع کالا یا خدمات در ایران و و بازارهای بین المللی در جهت گسترش بازار تولید کننده های داخلی و خارجی در همه ابعاد همکاری نماید.

بازاریابی و تحقیقات بازار منطقه ای جغرافیایی از اصول اولیه آغاز کسب و کار داخلی و بین المللی در بازار هدف تولید کنندگان کالا یا خدمات می باشد که با همت متخصصین سازمان خود به خوبی از عهده آن برآمده ایم.

بازاریابی


تیم فروش شرکت فهلیان با دانش علمی و کاربردی بازارهای داخلی و خارجی به تولید کنندگان کالا یا خدمات این اطمینان را می دهد که با بهترین شیوه های روز مدیریت فروش و بازاریابی با همکاران خود به اهداف مشترک دست پیدا می کند.

فروش

سرمایه گذاری

ما با الگو برداری از سازمان های بزرگ و بین المللی توانسته ایم سازمانی یکپارچه و مبتنی بر اصول سازمانی و تکنولوژی اطلاعات به روز جهانی  داشته باشیم و پس از آن آماده انتقال اطلاعات و ترفند های دستیابی به این مهم به همکاران داخلی وخارجی برای پیاده سازی سازمان در بازارهدف خودهستیم